O Firmie

Hirston Sp. z o.o. powstała w 2010 roku i od tego czasu prężnie rozwijamy się w branży elektrycznej i teletechnicznej działając na terenie całego kraju. Możemy pochwalić się doświadczeniem w wykonywaniu prac na obiektach zabytkowych, przemysłowych m.in. przy instalacji ogniw fotowoltaicznych, sterowania gaszeniem oraz systemu oddymiania.

Oferujemy pełną gamę usług związanych z szeroko pojętymi instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi, począwszy od projektów, poprzez kosztorysy, usługi elektryczne, pomiary, a skończywszy na serwisie oraz konserwacji urządzeń.

Posiadamy w pełni wyszkoloną kadrę oraz osprzęt techniczny niezbędny do prawidłowego wykonywania usług. Dbając o wysoki poziom realizacji i możliwość wdrożenia nowych technologii stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników oraz udoskonalamy zaplecze techniczne.

Stawiamy na indywidualne podejście do Klienta dzięki czemu jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć Jego potrzeby. Daje nam to możliwość wykonania zlecenia zgodnie z oczekiwaniem, co przekłada się na zadowolenie Zleceniodawcy, które jest dla nas wyznacznikiem profesjonalnej realizacji.

Jako firma specjalizująca się w instalacji elektroenergetycznych oraz teletechnicznych dla potrzeb przemysłu nie boimy się wyzwań, jesteśmy w stanie wykonać każde zlecanie.

Zapraszamy do współpracy

Wyróżnienia

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej W 2013 roku firmie Hirston Sp. z o.o. został przyznany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą BISNODE D&B „Certyfikat Wiarygodności Biznesowej”, który potwierdza naszą stabilność finansową oraz pozytywną ocenę kodycyli biznesowej.
Konkursu Gepardy Biznesu 2013 Pomimo krótkiego okresu istnienia na rynku Hirston Sp. z o.o. została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2013.